Stovyklos ,,Muzika visur!” programa

Rugpjūčio 24 d.

10.00-11.00 Atvykimas ir apgyvendinimas konservatorijos bendrabutyje (Jūros g. 17, Klaipėda). Bendrabutyje apgyvendiname ir klaipėdiečius.

11.00-12.30 Stovyklos atidarymas konservatorijos salėje (S. Šimkaus g. 15, Klaipėda).

12.30-13.30 Pietūs.

14.00-16.00 „Kišu nosį ten, kur noriu, ir bandau“ (dalyvavimas kartu su konservatorijos mokiniais kolektyvų repeticijose).

17.00-19.00 Muzikalus poilsis ir vakarienė prie jūros.

20.00-22.00 Vakaras bendrabutyje – „Muzikinė kaukė“.

Rugpjūčio 25 d.

8.00-8.30 Rytinė higiena. Mankšta.

9.00-10.00 Pusryčiai.

10.00-12.30 „Muzikuoju kaip moku“ (dalyvavimas užsiėmimuose kartu su konservatorijos mokiniais).

12.30-13.30 Pietūs.

14.00-15.30 Ekskursija į Klaipėdos muzikinį teatrą ir Klaipėdos koncertų salę.

16.00-17.30 Dalyvavimas vokalinės ir fortepijoninės muzikos koncerte Giruliuose arba

Džiazo ir populiariosios muzikos koncerte PC „Akropolis“.

18.00 Vakarienė ir improvizacijos vakaras bendrabutyje.

Rugpjūčio 26 d.

8.00-8.30 Rytinė higiena. Mankšta.

9.00-10.00 Pusryčiai.

10.00-12.30 „Muzikuoju kaip moku“ (dalyvavimas užsiėmimuose kartu su konservatorijos mokiniais).

12.30-13.30 Pietūs.

14.00-16.00 „Muzika skamba visur“. Linksmi muzikiniai užsiėmimai.

16.15-17.00 Vakarienė.

18.00 Džiazo ir populiariosios muzikos, akordeonininkų ansamblio, džiazo orkestro koncertas Šiaurės rage.

20.00 Diskoteka bendrabučio salėje.

Rugpjūčio 27 d.

8.00-8.30 Rytinė higiena. Mankšta.

9.00-10.00 Pusryčiai.

10.00-12.30 Susitikimas su profesionaliais muzikantais. Pokalbiai apie muziką ir muzikanto gyvenimą.

12.30-13.30 Pietūs.

15.00 Stovyklos uždraymo koncertas.

17.00 Išvykimas į namus.

NAUJA !!!  Reikalavimai mokiniams ir darbuotojams nuo 2020.06.01 (170KB)

NAUJA !!!Sveikatos apsaugos ministro sprendimas dėl bendrojo ugdymo organizavimo, mokinių konsultacijų vygdymo ir švietimo pagalbos teikimo būtinų sąlygų


 

   Direktorės kreipimasis

Gerbiami mokytojai, mokiniai ir tėveliai.                               

Visame pasaulyje žmonija susidūrė su dideliu iššūkiu, kuris visiškai pakeitė mūsų visų gyvenimus, įpročius ir kasdieninius darbus bei veiklas. Esame beveik visiškoje izoliacijoje ir nežinome, kiek tai gali užtrukti. Ne tik valstybės vadovai, medikai, policija ar kitos tarnybos sprendžia mūsų išgyvenimo klausimus. Išskirtinėje situacijoje atsidūrėme ir mes, visos švietimo įstaigos, mokytojai, mokiniai, tėvai.

Sakoma, kad kilus audrai vieni stato užtvaras, o kiti vėjo malūnus. Todėl kviečiu jus, mieli mokytojai, mokiniai ir tėveliai, į nuotolinį mokymą pažvelgti kaip į puikią progą tobulėti, kūrybiškai ir drąsiai ieškoti naujų mokymo metodų, nebijoti eksperimentuoti ir pasiekti puikių rezultatų. Didžiausias iššūkis ir pedagogų pareiga –­ suteikti mokiniams kokybišką mokymą ir pilnai įgyvendinti dalykų programas, o mokinams – laikytis disciplinos ir sąžiningai vykdyti mokytojų nurodymus. Dirbant nuotoliniu būdu, mokytojas su mokiniu tampa lygiaverčiais partneriais. Tik geranoriškai bendradarbiaudami ir padėdami vienas kitam, jūs sėkmingai įgyvendinsit užsibrėžtus tikslus ir nugalėsite bet kokias kliūtis.

Kviečiu visus jaustis saugiai ir nebijoti šio iššūkio, nes jį atlaikyti turime ne mes vieni, o visas pasaulis. Visi esame prie tos pačios starto linijos, kurią, būdami vieningi, geranoriškai nusiteikę ir be panikos, sėkmingai peržengsime ir pasieksime finišą. Aš ir mūsų komanda tuo neabejojame. Įdomiausia tai, kad šioje trasoje mūsų laukia nuolatinė kaita ir atradimai, todėl turime būti labai dėmesingi.

Noriu be galo nuoširdžiai padėkoti ugdymą organizuojančių skyrių vedėjoms Astai Anduleit ir Renatai Krikščiūnaitei-Barcevičienei už puikiai suderintas veiklas ir darbo nuotoliniu būdu principus. Pagrindinė našta vis dėlto užgulė jų pečius, ypatingai Astos. Jos turimos aukštos IT kompetencijos ir gebėjimas operatyviai strateguoti situacijas padėjo tvirtą pamatą mūsų nuotolinio ugdymo sėkmingai pradžiai ir tolimesniam jo vyksmui. Renatai reikėjo modeliuoti unikalias situacijas dėl muzikinių dalykų mokymo galimybių, nes tokios patirties beveik nėra iš kur pasisemti. Nuoširdžiai dėkoju abiejų vedėjų šeimoms už kantrybę ir suteiktą galimybę dirbti mūsų mokytojų ir mokinių labui.

Būkime ramūs ir tikėkime savo jėgomis. Padėkime ir prisidėkime visi kuo galėdami ir, svarbiausia, būkime kūrybingai ir optimistiškai nusiteikę. Turėjome visokių iššūkių ir visada juos nugalėdavome. Įveiksime ir dabar.

Svarbiausia – būkite sveiki, saugokite save, šeimas bei aplinkinius, ir sėkmė bus šalia.

Labai visų pasiilgau.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais

Pagarbiai

Direktorė Loreta Jonavičienė

 Dėl lankymosi konservatorijoje ir bendrabutyje karantino metu (72 KB) 

 Nuotolinio mokymo pamokų tvarkaraštis  2020-03-30 d. (392 KB) 

Gerbiami kolegos,
Primenu, kad dėl paskelbto karantino, nuo kovo 27 d.privalėsime ugdymo proceso įgyvendinimą vykdyti nuotoliniu būdu ir garantuoti kokybišką jo organizavimą. Todėl informuoju, kad visi mokytojai privalo turėti visas būtinas ir tinkamas tam priemones: kokybišką internetinį ryšį, kompiuterį, išmanųjį telefoną ir pan. Taipogi, privalu du kart dienoje pasitikrinti elektroninį paštą ir dienyną bei vykdyti jame nurodytas veiklas. Prašau tuos mokytojus, kurie neturi išvardintų IT priemonių, skubiai apie tai informuoti jus kuruojančius vadovus A. Anduleit arba R. Krikščiūnaitę - Barcevičienę. Bandysime problemą išspręsti mokykloje esančiais resursais. Šiuo metu internete yra daug įvairių mokymų ir konsultacijų apie nuotolinio mokymo įgyvendinimo galimybes bei būdus. Tad rekomenduoju jau pradėti domėtis, susisiekti su kolegomis iš kitų mokyklų ir planuoti savo dalyko mokymą nuotoliniu būdu. Visus konservatorijos vadovybės priimtus sprendimus ir siūlymus pateiksime el.dienyne. Individualių dalykų mokytojai privalote darbą su mokiniais organizuoti naudojant jums ir mokiniui priimtinas video programas telefonu ar kompiuteriu.Į visus jums kylančius klausimus atsakys jus kuruojančios ugdymą org.skyrių vedėjos. 
Neabejoju, kad ir su šiuo iššūkiu mes visi vieningai susidorosime ir sėkmingai užbaigsime neeilinius mokslo metus.
Nuoširdžiai linkiu būt sveikiems ir kūrybingiems
Pagarbiai
Direktorė

Nacionalinės švietimo agentūros mokymų naujienos

   Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija dėl korona viruso

Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos direktorės įsakymas dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu (67,2 mb)

Ministro įsakymas dėl rekomendacijų dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu patvirtinimo (230 kb)

 
1. Nuo Kovo 16 d. konservatorija organizuoja darbą tik nuotoliniu būdu. Visi darbuotojai atvyksta į konservatoriją, tik esant būtinybei, prieš tai atvykimo priežastį suderinę su konservatorijos direktore telefonu 8 659 75931.
2. Dėl paskelbto karantino, darbai nestabdomi. Jeigu toks darbo pobūdis darbuotojams nepriimtinas – imamos atostogos.
3. Direktorius turi teisę duoti SKUBIUS tiesioginius pavedimus:
Ugdymą organizuojančių skyrių vedėjoms - Astai Anduleit, Renatai Krikščiūnaitei - Barcevičienei, direktoriaus pavaduotojui ūkio reikalams Artūrui Vyšniauskui, raštinės vedėjai Violetai Nekrošienei, vyr buhalterei Laimai Padimanskienei, o esant reikalui ir kitiems konservatorijos darbuotojams. 
4. Bendravimas dirbant nuotoliniu būdu vyksta telefonu, el. paštu bei kitomis interneto teikiamomis galimybėmis. Sprendimai ir nurodymai, dėl darbo organizavimo nuotoliniu būdu, persiunčiami el.paštu, patalpinami elektroniniame dienyne ir konservatorijos tinklapyje. Todėl visi mokytojai ir moksleiviai privalo kiekvieną dieną sekti informaciją nurodytose informavimo priemonėse ir vykdyti tai, kas parašyta.
5. ŠMSM planuoja, kad konsultacijoms dėl ugdymo organizavimo nuotoliniu būdu ir kitiems aktualiems klausimams spręsti bus aktyvuota nemokama telefono linija. Apie jos veikimo pradžią informuosime jai pradėjus veikti. 
Sėkmės visiems būsimose neįprastose veiklose ir saugant savo sveikatą. Neabejoju, kad mums viskas pasiseks.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais
Direktorė 
Loreta Jonavičienė

Tel. (846) 410775
Mob.tel. 8 659 75931
El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.