NAUJA !!!    Direktorės kreipimasis

Gerbiami mokytojai, mokiniai ir tėveliai.                               

Visame pasaulyje žmonija susidūrė su dideliu iššūkiu, kuris visiškai pakeitė mūsų visų gyvenimus, įpročius ir kasdieninius darbus bei veiklas. Esame beveik visiškoje izoliacijoje ir nežinome, kiek tai gali užtrukti. Ne tik valstybės vadovai, medikai, policija ar kitos tarnybos sprendžia mūsų išgyvenimo klausimus. Išskirtinėje situacijoje atsidūrėme ir mes, visos švietimo įstaigos, mokytojai, mokiniai, tėvai.

Sakoma, kad kilus audrai vieni stato užtvaras, o kiti vėjo malūnus. Todėl kviečiu jus, mieli mokytojai, mokiniai ir tėveliai, į nuotolinį mokymą pažvelgti kaip į puikią progą tobulėti, kūrybiškai ir drąsiai ieškoti naujų mokymo metodų, nebijoti eksperimentuoti ir pasiekti puikių rezultatų. Didžiausias iššūkis ir pedagogų pareiga –­ suteikti mokiniams kokybišką mokymą ir pilnai įgyvendinti dalykų programas, o mokinams – laikytis disciplinos ir sąžiningai vykdyti mokytojų nurodymus. Dirbant nuotoliniu būdu, mokytojas su mokiniu tampa lygiaverčiais partneriais. Tik geranoriškai bendradarbiaudami ir padėdami vienas kitam, jūs sėkmingai įgyvendinsit užsibrėžtus tikslus ir nugalėsite bet kokias kliūtis.

Kviečiu visus jaustis saugiai ir nebijoti šio iššūkio, nes jį atlaikyti turime ne mes vieni, o visas pasaulis. Visi esame prie tos pačios starto linijos, kurią, būdami vieningi, geranoriškai nusiteikę ir be panikos, sėkmingai peržengsime ir pasieksime finišą. Aš ir mūsų komanda tuo neabejojame. Įdomiausia tai, kad šioje trasoje mūsų laukia nuolatinė kaita ir atradimai, todėl turime būti labai dėmesingi.

Noriu be galo nuoširdžiai padėkoti ugdymą organizuojančių skyrių vedėjoms Astai Anduleit ir Renatai Krikščiūnaitei-Barcevičienei už puikiai suderintas veiklas ir darbo nuotoliniu būdu principus. Pagrindinė našta vis dėlto užgulė jų pečius, ypatingai Astos. Jos turimos aukštos IT kompetencijos ir gebėjimas operatyviai strateguoti situacijas padėjo tvirtą pamatą mūsų nuotolinio ugdymo sėkmingai pradžiai ir tolimesniam jo vyksmui. Renatai reikėjo modeliuoti unikalias situacijas dėl muzikinių dalykų mokymo galimybių, nes tokios patirties beveik nėra iš kur pasisemti. Nuoširdžiai dėkoju abiejų vedėjų šeimoms už kantrybę ir suteiktą galimybę dirbti mūsų mokytojų ir mokinių labui.

Būkime ramūs ir tikėkime savo jėgomis. Padėkime ir prisidėkime visi kuo galėdami ir, svarbiausia, būkime kūrybingai ir optimistiškai nusiteikę. Turėjome visokių iššūkių ir visada juos nugalėdavome. Įveiksime ir dabar.

Svarbiausia – būkite sveiki, saugokite save, šeimas bei aplinkinius, ir sėkmė bus šalia.

Labai visų pasiilgau.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais

Pagarbiai

Direktorė Loreta Jonavičienė