,,Kitoje barikadų pusėje“

Lapkričio 26 d. Konservatorijos fortepijono skyriaus dvyliktokės turėjo galimybę pabūti konkurso vertinimo komisijos narėmis. Konkursas vyko, kaip jau įprasta šiomis dienomis,  nuotoliniu būdu. Tai buvo nauja ir įdomi patirtis ne tik „naujai iškeptoms“ komisijos narėms, bet ir mokytojams bei konkurso rengėjams. 

Dvyliktokėms naujoms pareigoms pasiruošti labai padėjo mokytoja ekspertė Jūratė Liutkienė, ji savo patarimais bei padrąsinimais gelbėjo besijaudinančias komisijos nares. Konkurso rengėjai greitai prisitaikė prie besikeičiančių šių dienų iššūkių ir šį konkursą, pasitelkdami išmaniąsias technologijas, suorganizavo išradingai bei sklandžiai be didelių trukdžių.

Ši nauja patirtis dvyliktokėms buvo įdomi ir naudinga, ji leido joms žvilgtelėti ir į konkursų užkulisus bei suprasti, kad dalyvavimas konkurse komisijos nariams ne tik malonumas, bet ir didelis darbas. Ateityje dalyvaudamos konkursuose jos suvoks, kad komisijos nariai – tai ne „baubas“, sėdintis prie stalo, bet žmonės, kurie taip pat jaudinasi bei „serga“ už konkurso dalyvius.

Radvilė Gailiūtė