Laba diena, gerbiami mokytojai ir mokiniai.
Be galo liūdna, kad epideminė situacija šalyje negerėja ir vyriausybė turi griežtinti karantino sąlygas. Nuo šios dienos iki sausio 31 d. bet koks darbas turi vykti tik nuotoliniu būdu. Į konservatoriją galima atvykti, jei yra būtinybė, ir griežtai laikantis visų privalomų saugumo reikalavimų.

Didžiuojuosi mūsų bendruomene, nes susirgimų skaičius labai nedidelis, vadinasi, esate labai atsakingi ir saugojate ne tik save, bet ir aplinkinius. Nuolatos stebiu jūsų bendro darbo rezultatus ir suprantu, kokius krūvius reikia pakelti mokytojams ir jums, mieli mokiniai. Todėl kreipiuosi į jus su prašymu - mobilizuoti visas savo jėgas ir būti be galo disciplinuotiems bei reikliems sau kiekvieną darbo dieną, suprantant, kad rezultatų turime pasiekti su minimaliais praradimais.

Visi žinome, kad mūsų veikla priklauso nuo požiūrio, atsakomybės ir vidinio nusiteikimo. Atmeskime blogą nuotaiką, sėskime prie darbo stalo su dideliu noru nugalėti sunkumus, kiekvieną vakarą atsakingai planuokime ne tik kitos dienos darbus, bet ir poilsio bei atsipalaidavimo galimybes. Gerbdami mokytojus ir jų pasiaukojantį darbą, prisijungę į kiekvieną pamoką, pasitikite juos su šilta šypsena, tvarkingoje aplinkoje, pasitempę ir sąžiningai pasiruošę kiekvienam užsiėmimui. Parodykite, kad esate stiprios asmenybės, kad gerbiate ir mylite savo mokytojus, kad rimtai ruošiatės išėjimui į didįjį gyvenimą su siekiu padaryti jį gražesnį ir tobulesnį. Taip atsiranda prasmė, o ji ir yra pats didžiausias motyvatorius, padedantis įveikti apimantį silpnumą ar nusivylimą. Pasiektas maksimalus rezultatas jums visiems taps be galo vertingu ir nuostabiu jūsų įdėto triūso derliumi. Jūs didžiuositės savimi, o pergalė prieš save sukels norą vėl ryžtingai žengti į naujų tikslų ir iššūkių mūšio lauką. Toks yra stiprių žmonių gyvenimas, to mes turime sąžiningai mokytis kiekvieną dieną ir neleisti sau atsipalaiduoti.

Šių laikų technologijos leidžia mums susikurti bendravimą tarpusavyje virtualioje erdvėje, todėl ieškokite būdų ir formų, kaip su draugais pabendrauti kūrybingai, atsipalaiduoti ir padovanoti vienas kitam malonią staigmeną. Gal ir minidiskoteką surengti įmanoma? O gal linksmoji mankšta kartu su kitais būtų geriau, nei pritūpimai vienumoje? Jūs gi labai išradingi, tad neabejoju, kad rasite būdų, kaip linksmai bei turiningai praleisti savo laisvalaikį drauge.

Viskas šiame pasaulyje yra įmanoma, sunkumai mus užgrūdina ir daro tobulesniais. Būtina svajoti, nes svajonės pildosi, o negandos praeina ir lieka tik prisiminimuose. Sakoma, kad vieni per didelę audrą slepiasi, o kiti stato vėjo malūnus. Linkiu būti tais, kurie stato, nes jie tampa laimėtojais...

Be galo visų pasiilgau ir jau dabar džiaugiuosi mūsų susitikimu, kuris laukia visų ateityje. Labai jus palaikydama, nuoširdžiausiai apkabinu visus visus ir mintimis lieku šalia. Svarbiausia nepasiduoti ir būti džiaugsmo šviesoje...
Pagarbiai
visada jūsų, direktorė