Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija

Juridinio asmens kodas 190968528
S. Šimkaus g. 15, LT-92126 Klaipėda
Tel.: (+370 46) 410 775
info@klaipedoskonservatorija.lt

KSŠK Bendrabutis
Jūros g. 17, LT-92127 Klaipėda
Tel.: +370 659 75938
bendrabutis@klaipedoskonservatorija.lt


Renata Krikščiūnaitė - Barcevičienė

Direktorė

Tel. (8 46) 410 775

Faks. (8 46) 410 775

Mob. 8 659 75 935

El. paštas: direktore@klaipedoskonservatorija.lt


Artūras Vyšniauskas

Direktoriaus pavaduotojas administracijai ir ūkiui

Tel. (8 46) 410 781

Mob. 8 699 93 352

El. Paštas: ukis@klaipedoskonservatorija.lt


Laima Padimanskienė

Vyriausiasis buhalteris

Tel. (8 46) 410 774

Mob. 8 659 75 934

El. Paštas: buhalterija@klaipedoskonservatorija.lt


Edita Ambrozaitienė

Muzikinį ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas

Mob. 8 675 23026

El. paštas: mu.vedeja@klaipedoskonservatorija.lt


Asta Anduleit

Bendrąjį ugdymą organizuojančio skyriaus vedėjas

Tel. (8 46) 410 782

Mob. 8 659 75 948

El. Paštas: bu.vedeja@klaipedoskonservatorija.lt


Violeta Nekrošienė

Raštinės vedėjas

Tel. (8 46) 410 775

El. Paštas: info@klaipedoskonservatorija.lt


Jūratė Jarmoškienė

Sekretorius

Mob. 8 659 75 948

El. Paštas: info@klaipedoskonservatorija.lt


Karolina Gracholskienė

Socialinis pedagogas

Mob. 8 659 75 933

El. Paštas: soc.ped@klaipedoskonservatorija.lt


Gabija Sruogiūtė - Stašienė

Psichologas

Tel. (8 46) 310 207

Mob. 8 659 75 948

El. Paštas: psichologas@klaipedoskonservatorija.lt

kab. – 101 (bendrabutyje)


Jolanta Bručkienė

Visuomenės sveikatos specialistė

Mob.8 612 17939

El. Paštas: konservatorija@sveikatosbiuras.lt

                      jolanta.bruckiene@gmail.com


Regina Baronienė

Projektų administratorius

Tel. (8 46) 410 779

Mob. 8 616 00 883

El. Paštas: projektai@klaipedoskonservatorija.lt


Loreta Valuckienė

Projektų administratorius

Mob. 8 682 74 999

El. Paštas: eprojektai@klaipedoskonservatorija.lt


Haroldas Šlikas

Fonotekos specialistas

Mob. 8 684 59 094

El. Paštas: fonoteka@klaipedoskonservatorija.lt


Virginija Kamantauskienė

Bibliotekininkas

Mob. 8 659 75 948

El. Paštas: biblioteka@klaipedoskonservatorija.lt


Konservatorijos budintis 

Tel. (8 46) 410 780


Audra Petkelienė

Bendrabučio auklėtoja

Tel. (8 46) 310 207

Mob. 8 659 75 938

El. Paštas: bendrabutis@klaipedoskonservatorija.lt


Bendrabučio budintis

Tel. (8 46) 310 207

Rasa Oberhaus

I klasės vadovė


Žydra Šmitienė

IIa,b klasių vadovė


Regina Baronienė

IIIa klasės vadovė


Gražina Olcvikienė

IIIb klasės vadovė


Gitana Motiejaitė

IV klasės vadovė

Konservatorijos taryba:

Mokytojai: Jolanta Vyšniauskienė (tarybos pirmininkė), Živilė Čapienė, Audrius Stonkus.

Mokiniai: Liana Marija Maliauskaitė.

Mokinių tėvai: Jolanta Rusienė, Ingrida Višniauskienė.

Klaipėdos miesto Švietimo skyriaus vyr. specialistė – Sigita Muravjova.


Metodinė taryba: Metodinės tarybos pirmininkė – mokytoja ekspertė Rima Ramonienė, dainavimo metodinės grupės pirmininkė.

Nariai: Virginija Ruzgienė (mokytoja ekspertė, specialiojo fortepijono metodinės grupės pirmininkė),

Živilė Čapienė (mokytoja metodininkė,

Egidijus Miknius (mokytojas, pučiamųjų instrumentų metodinės grupės pirmininkas),

Marina Logutenkova (mokytoja metodininkė, liaudies instrumentų metodinės grupės pirmininkė),

Jolanta Vyšniauskienė (mokytoja ekspertė, choro dirigavimo metodinės grupės pirmininkė),

Livija Trakumienė (mokytoja, populiariosios muzikos metodinės grupės pirmininkė),

Olga Lebedeva (mokytoja, bendrosios muzikos teorijos metodinės grupės pirmininkė),

Gražina Olcvikienė  (mokytoja, bendrojo lavinimo metodinės grupės pirmininkė).


Tėvų komitetas: 

Artūras Virkėtis - I kl.
Jolanta Leščiuvienė - IIa kl.
Sonata Jokubauskienė - IIb kl.
Jurgita Petkutė-Marcinkienė  - IIIa kl.
Kristina Gontier - IIIb kl.

Mokinių parlamentas :

I klasė

Mintara Juzaitytė,

Gabrielė Kerpytė,

IIa klasė

Simas Martinkus,

Toma Pauraitė,

Kristina Rupšytė

Rugilė Strėla,

IIIa klasė

Benita Brazaitė

Liana Marija Maliauskaitė,

Vilius Paimbrekis,

Toma Saveljevaitė,

IIIb klasė

Kamilė Globytė

Nedas Gulbinas

Silma Lailaitė

Polina Timofejeva

Mokinių parlamento veiklos kuratorius – Projektų administratorė Regina Baronienė



Darbo taryba:

Laima Sugintienė, pirmininkė;

Regina Baronienė;

Ilona Benetienė;

Zenonas Šimkus;

Žydra Šmitienė.