Konservatorijos taryba:

Mokytojai: Jolanta Vyšniauskienė (tarybos pirmininkė), Živilė Čapienė, Audrius Stonkus.

Mokiniai: Liana Marija Maliauskaitė, Simas Martinkus

Mokinių tėvai: Artūras Virkėtis, Sandra Sasnauskienė, Jurgita Petkutė-Marcinkienė

Klaipėdos miesto Švietimo skyriaus vyr. specialistė – Sigita Muravjova.


Metodinė taryba: Metodinės tarybos pirmininkė – pirmininkė - mokytoja metodininkė Živilė Čapienė, bendrojo fortepijono metodinės grupės pirmininkė

Nariai: Asta Anduleit, vyr mokytoja, bendrajį ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja,

Edita Ambrozaitienė, mokytoja metodininkė, muzikinį ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja

Virginija Ruzgienė (mokytoja ekspertė, specialiojo fortepijono metodinės grupės pirmininkė)

Giedrė Zeicaitė (mokytoja ekspertė, dainavimo metodinės grupės pirmininkė)

Egidijus Miknius (mokytojas, pučiamųjų instrumentų metodinės grupės pirmininkas),

Marina Logutenkova (mokytoja metodininkė, liaudies instrumentų metodinės grupės pirmininkė),

Jolanta Vyšniauskienė (mokytoja ekspertė, choro dirigavimo metodinės grupės pirmininkė),

Livija Trakumienė (mokytoja metodininkė, populiariosios muzikos metodinės grupės pirmininkė),

Olga Lebedeva (mokytoja, bendrosios muzikos teorijos metodinės grupės pirmininkė),

Auksė Kaziukaitienė (mokytoja, styginių metodinės grupės pirmininkė)

Gražina Olcvikienė  (mokytoja, bendrojo lavinimo metodinės grupės pirmininkė).


Tėvų komitetas: 

Laura Bartkevičienė II kl. (komiteto pirmininkė)

Elena Valionienė I kl.

Artūras Virkėtis - II kl.

Sandra Sasnauskienė IIIa kl.

Sonata Jokubauskienė - IIIb kl.

Jolita Skirpstaitienė IVa kl.

Ramunė Borodicienė IVb kl.


Mokinių taryba:

Prezidentė - Toma Pauraitė

I kl

Vaiva Tulabaitė

Sofija Ruginytė

Rugilė Lieliungaitė

IIkl

Mintara Juzaitytė,

Gabrielė Kerpytė,

 

IIIa kl

Simas Martinkus,

Rugilė Strėla,

Saulė Norvaišaitė

 

IIIb kl

Kristina Rupšytė
Justina Dirgėlaitė
 
IVa
Benita Brazaitė
Toma Saveljevaitė
 
IVb kl
Silma Lalaitė
Nedas Gulbinas

Mokinių parlamento veiklos kuratorius  –  muzikinį ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja Edita Ambrozaitienė



Darbo taryba:

Laima Sugintienė, pirmininkė;

Regina Baronienė;

Ilona Benetienė;

Zenonas Šimkus;

Rasa Oberhaus.