Artėjant mokslo metų pabaigai, norisi pasidžiaugti nuveiktais darbais ir rezultatais. Asmeniškai man šie metai buvo kupini naujų patirčių ir naujų pažinčių. Džiugu, kad S.Šimkaus konservatorijos vardą interneto pagalba galima platinti po visą Europą!

Erasmus+ programos ir eTwinning dėka mūsų konservatorija užmezgė draugiškus ryšius su Čekijos, Kroatijos, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos mokyklomis. Kol kas tai eTwinning projektas, bet kas žino, galbūt draugystė tęsis ir ne tik virtualiam pasaulyje!

Dalyvaujant pianistų kursuose D.Britanijoje, susipažinau su kolegomis iš Italijos ir Kroatijos. Kadangi mus vienijo ta pati misija- ugdyti jaunąją kartą, nusprendėme pažintį pratęsti virtualiame eTwinning projekte. Prisijungėme prie tarptautinio projekto “Jaunieji europiečiai ir muzika” ( Young Europeans and Music) . Šiame projekte dalyvauja 10 Europos mokyklų, 11 mokytojų ir 140 mokinių, iš kurių- 8 šimkiukai! Mokyklų žemėlapis čia ! https://www.pictramap.com/app/view?p=2972e8

Kiekviena mokykla paruošė prisistatymo video, kūrėme ir balsavome už labiausiai patikusius projekto logotipus. Pristatėme savo šalį per muziką- Padlet lentoje kėlėme nacionalinius himnus, demonstravome autentiškus instrumentus. Mokiniai kėlė savo kūrybos dainas savo gimtąja kalba. Mūsų mokyklos mokiniams buvo įdomu bendrauti su bendraamžiais forumuose, stebėti jų kūrybinį darbą ir dalintis savuoju. Taip pat patobulino anglų kalbos įgūdžius.

Projektas baigsis birželio pradžioje ir bus pateiktas Nacionaliniams vertintojams. Vienareikšmiškai, tai labai smagi, naudinga patirtis. Todėl jau dabar mintyse sukasi naujas projektas naujiems mokslo metams, bendraujame ir tiksliname detales su esamais ir naujais kontaktais.

Ieva Šličiuvienė dalijasi karštomis naujienomis iš karštosios Čekijos: "Laimėjau vietą sudalyvauti eTwinning mokytojų stovykloje Pilzene, Čekijoje. Tai buvo puiki nauja, naudinga patirtis. eTwinning programos esmė - rasti tarptautinius partnerius ir kartu su jais rengti bendrus projektus.


eTwinning projekto nuoroda

eTwinning projekto pristatymas

Daugiau apie eTwinning Teacher Camp Pilsen 2018