Vasario 25 dieną Stasio Šimkaus konservatorijoje vyko kultūrinio edukacinio projekto "Tarpdalykinė kūrybinė laboratorija" pirmasis susitikimas. Šis projektas sukvietė moksleivius ne tik iš Klaipėdos miesto, bet ir iš kitų Lietuvos kraštų. Džiaugiamės ir didžiuojamės šių mokyklų projekto dalyviais, tai:  Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija, Klaipėdos „Versmės“ progimnazija, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija, Šilutės Pamario progimnazija, Klaipėdos „Vyturio“ progimnazija, Klaipėdos „Vitės“ progimnazija, Kretingalės pagrindinė mokykla bei S. Šimkaus konservatorijos mokiniai.

Dalyviai gėrėjosi jiems skirtu konservatorijos mokinių koncertu, dalyvavo konservatorijos mokinių tarybos organizuotuose žaidimuose, kūrybiškai ir linksmai pristatė savo komandas, gavo užduotį, kurios atlikimui turės du mėnesius ir gegužės 6 dieną sugrįš į projekto finalą. 

Labai laukiame ir linkime sėkmės visiems mokiniams įveikiant užduotį, taip pat linkime kūrybiškumo ir originalumo pristatant užduoties atsakymą. 

Na ir dalinuosi nuotraukomis, kurios užfiksavo gražias akimirkas.

Iki malonaus susitikimo finale!