Kovo 14-18 dienomis vykome į #ErasmusPlus projekto " Ugdymo kokybės gerinimas Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje" kursus "Emotional Intelligence" Barselonoje, organizuotus DOREA Erasmus + KA 1

#DoreaEducationalInstitute.

Pirmoji kursų diena buvo skirta keturių valandų ekskursijai po Barselonos senamiestį, Gotikos ir Žydų kvartalą. Pažintis su miestu ir kursų dalyviais prasidėjo nuo žymiosios Katedros. Kursuose dalyvavo mokytojai, dėstytojai, medikai, vadybininkai iš Bulgarijos, Vengrijos, Rumunijos, Slovėnijos ir Latvijos. Tarp jų buvome net keturios lietuvės!

Bendroje vakarienėje susipažinome ir su kursų dėstytoja Alba Gomez.

Antroji kursų diena buvo skirta komandiniam darbui: dirbome porose, turėjome pristatyti vieni kitus; suskirstytos į 5 komandas, analizajame įvairius emocinio intelekto aspektus. Idėjas pristatėme vieni kitiems. Smalsu buvo stebėti skirtingų šalių atstovų požiūrį, emocijas.

Netruko prabėgti dar keturios labai intensyvios mokymų dienos. Mokymai neformalūs. Lektorė Alba Gomez ir toliau taikė įvairius metodus, mus labai "įveiklino". Buvo daug darbo grupėse, jose smagiai keitėmės idėjomis su skirtingų šalių atstovais. Daug mokymo per žaidimus, judesį. Kiekviena diena prasideda šokiu, o mes mokėme polką su ragučiais:). Dienos baigiamos dienoraščio rašymu. Suskirstytos į grupes, pasirinktu būdu (piešti, pasakoti, vaidinti) turėjome apibendrinti kursus. Mūsų grupė pasirinko teatrą, o muzikinim fonui pritaikėme Fredžio Merkurio ir Montserrat Caballé dainą "Barselona". Kursus baigėme...rėplomis. Mat trenerė (taip vadinama kursų vadovė) Alba paprašė savo patirtį kursuose ir Barselonoje nupiešti kaip upę. Visos 14 dalyvių, peržengusios per “upę”, buvo apdovanotos pažymėjimais.

Laima Sugintienė ir Lilija Grigaitytė