#ErasmusPlus programa. Projektas „Improving the quality of teaching by improving language learning and sharing the best practice of Klaipėda Stasys Šimkus Conservatory“ (projekto partneris - Denizli (Turkija) Hakki Derekoylu Guzel Sanatlar Lisesi mokykla).

Birželio 10 d. po ilgos, apie 22 valandas trukusios kelionės iš Turkijos, grįžome namo. Birželio 15 d. į Konservatoriją pasikvietėm draugus (Kretingos S. Daukanto progimnazijos ir Klaipėdos rajono Endriejavo pagrindinės mokyklos mokytojus ir mokinius) ir jiems bei mūsų mokyklos mokiniams papasakojom apie projektą ir Bossa Novos muzikos žanrą. Rodėme ištraukas iš nufilmuoto muzikinio spektaklio „Singing Waters of Bossa Nova“, kurį Denizlio mokykloje sukūrėme kartu su Turkijos mokiniais. Projekto dalyviai papasakojo apie puikų laisvalaikį ir draugystę. Atsakė į žiūrovų užduotus klausimus. Džiugino, kad po įvykusių projekto veiklų, kai kuriems iš dalyvių sustiprėjo motyvacija mokytis užsienio kalbų . Atlikome kelias Bossa Novos dainas, vieną iš jų, "Mas que nada“, ir žiūrovai (portugališkai) dainavo kartu. Viliamės, kad pavasariop, baigiantis projektui, mes kalbėsime portugalų kalba A.1.1. lygyje .

Dovanos projekto dalyviams ir žiūrovams, teisingai atsakiusiems į užduotus klausimus, buvo susietos su Antonio Carlos Jobim sukurta daina „Mergaitė iš Ipanemos“.

Ačiū Kretingos S. Daukanto progimnazijai, jos mokytojai taip pat paskleidė žinią apie mūsų tarptautinį projektą:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0ky28cwCs2zCRVayS1TM34YZme9QL7piR7kNmyCFjqu6SkbMCAzMkJRbbncsk6FaZl&id=117490976311378

Música conecta nações!